Neumann Gábor is csatlakozott a stábhoz

Neumann Gábor is csatlakozott a Nyíregyháza Spartacus szakmai stábjához, a fiatalok egyéni képzését fogja irányítani.
Az elmúlt napokban a Nyíregyháza Spartacus szakmai stábjához Neumann Gábor is csatlakozott.
- Révész Attila kért fel, hogy segítsem a szakmai stáb munkáját. A keret fiatal játékosainak az egyéni képzését fogom irányítani. A szakmai stáb meghatározza, hogy kik azok a labdarúgók akik az egyéni képzéseken részt vesznek. Az egyénre szabott feladatokat a csapat edzésein túli időszakban fogjuk végezni a játékosokkal. Most a felkészülési idő alatt én is a stáb munkáját segítem, hiszen ilyenkor sokrétű feladatunk van. A főállásom továbbra is a Nyírsuli labdarúgás szakágának az irányítása lesz- nyilatkozta Neumann Gábor.

Neumann Gábor a mai Spartacus elődjénél kezdett focizni, hosszú évekig játszott a felnőtt csapatban, később szakmai majd klubvezetői munkát is végzett. Legutóbb klubvezetőként dolgozott 1994-ig.
Utánpótlás edzőként élvonalbeli játékosok sorát nevelte és oktatta nekik a labdarúgás alapjait. Hosszú évek óta a Nyírsuli utánpótlás szakágát irányítja. Dolgozott az U-19-es válogatottal edzőként, Várhidi Péter munkáját segítve. Majd mikor Várhidi Péter szövetségi kapitány lett, akkor egy ideig a felnőtt válogatott mellett is dolgozott edzőként.