Nikiema nem marad

Abdul Aziz Nikiema nem marad a Szparinál, döntötte el a szakvezetés a mai mérkőzés után. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
A mai előkészületi mérkőzés után a szakvezetés úgy döntött, hogy nem marasztalják a próbajátékra érkezett Abdul Aziz Nikiemát
- Nikiema ügyes focista ez hamar kiderült, de ma azt is láttuk, hogy fizikálisan az ütközéseknél nagy a hátránya. A mai fociban a technikai tudás mellett a fizikai adottságok is nagyon fontosak. Ebben nem tud versenyezni a magyar élvonallal- mondta Révész Attila klubmenedzser.
A klubmenedzser egyébként elégedett volt a mérkőzésen látottakkal.
- Nem szerencsés ilyenkor még meccset játszani kényszerűségből tettük, de egy pár dolgot visszakaptam abból, amit előtte megbeszéltünk, és gyakorolunk. Kipróbáltunk két taktikát is- mondta a szakvezető.
Azt is megtudtuk Révész Attilától, továbbra is elsősorban egy ballábas játékost keresnek a középpályára, mert ott van hiányérzete a szakvezetésnek. A jövő héten várható egy szerb és egy horvát középpályás érkezése.
A legközelebbi előkészületi mérkőzést jüvő szerdán 11 órától játsszuk a Iasi csapata ellen a műfüvön.