Női csapatunk az NB II-ben

A Szpari női csapata már nevezett az ősszel induló NB II-es bajnokságra, amely idén is két csoportban zajlik.
Mint azt korábban megírtuk, januárban megalakult a Szpari női szakosztálya, a klubunk és Nyíregyházi Főiskola együttműködése alapján. A csapat tavasszal rendszeresen gyakorolt, és meccseket is játszott. A női szakág már leadta nevezését az MLSZ-hez, a másodosztályú bajnokságra.
A csapatban főiskolások és nyíregyházi lányok-asszonyok is szerepet kapnak. Az átigozalási időszak alatt valószínűleg egy pár rutinosabb játékost is igazolnak.
A játékosok Szilvási István és Kósa János edzők irányításával hamarosan elkezdik a felkészülést.