November 21-én fejezzük be a bajnokságot -2009.11.02.-

Az utolsó fordulót november 21-én szombaton 16 órától játsszuk.
Az MLSZ Versenybizottsága november 2-i ülésén döntött a bajnokság őszi fordulójának és a Liga Kupa még hátralévő mérkőzéseinek időpontjairól.
A Szpari az utolsó fordsulót november 21-én szombaton játssza le a ZTE ellen, 16-kor kezdődik a meccs.
A Fradi elleni Liga Kupa mérkőzés 15-én vasárnap lesz.
Őszi menetrend:

11. 04. szombat, 16.00
KTE - Nyíregyháza Spartacus
Liga Kupa, 7. forduló

11. 07. szombat, 16.00
Szombathelyi Haladás - Nyíregyháza Spartacus
Soproni Liga 14. forduló
11.15. vasárnap, 17.30
Nyíregyháza Spartacus - FTC
Liga Kupa, 8. forduló
11. 21. szombat, 16.00
Nyíregyháza Spartacus - ZTE
Soproni Liga, 15. forduló
11. 28. szombat, 13.00
Nyíregyháza Spartacus - Vasas
Liga Kupa, 9. forduló

12. 05. szombat, 18.00
DVTK - Nyíregyháza Spartacus
Liga Kupa, 10. forduló