Nyerni akarunk

Zabos Attila egy éve cserélte piros-kékre a kék-fehér mezt. A váltás óta először játszik korábbi együttese ellen.
- Több, mint egy év után először játszol az MTK pályán. Milyen érzésekkel érkezel majd oda- kérdeztük középpályásunkat a hétfői mérkőzés előtt.
- Annak idején az újságok azt írták, hogy a „válás” körül minden rendben volt, békésen történt. Ezek szerint semmi okom, hogy rossz érzésekkel utazzak.

- Ezt elég ironikusan mondod. Van még benned tüske a válás miatt?
- Nem, az már nincs, mert jó helyre kerültem. Szeretek Nyíregyházán élni. Jó a csapat. Tavasszal bajnokok lettünk, és ősszel is jól szerepelünk. Lelkes szurkolótáborunk és közönségünk van. Sokat játszhatok, és azt hiszem sikerül a Szparinál bizonyítanom, hogy számíthatnak rám. Jól érzem itt magam.

- Akkor úgy lépsz majd pályára, mint a többi meccsen?
- Nem, nyilvánvaló, hogy lesz bennem bizonyítási vágy a Hungária körúton, ahol három és félévet töltöttem. Nem lesz könnyű meccs, de nyerni szeretnénk, mert az lenne az igazi meglepetés. Azt tapasztalom, hogy továbbra sem lanyhult a győzni akarás a csapatban. Minden meccsen bizonyítani akarunk- mondta a szpari-hu-nak Zabos Attila.