''Nyernünk kell''
Pajkos János a szpari.hu-nak elmondta, hogy szombaton nehéz mérkőzésre számít, de győzniük kell a keleti rangadón.
DVTK Borsodi – Nyíregyháza Spartacus
Soproni Liga, 8. forduló, szeptember 15., 18.00
Vezeti: Szabó Zsolt, asszisztensek: Kispál Róbert, Tóth István
Vendégjegyek csak a klubirodánkban vásárolhatók, hétköznap 9.00 és 15.30 között, 1500 forintos áron.
Pajkos János a DVTK-Borsodi vezetőedzőjét megkérdeztük mit vár a szombati bajnoki meccstől?
- Vasárnap jó mérkőzést játszottunk a nyíregyháziakkal, egy góllal tudtunk nyerni. De azt gondolom egyik csapat sem terítette ki az összes kártyáját, a szombati bajnoki mérkőzés előtt. Az biztos, hogy a csapatomtól a vasárnap látottaknál többet várok, mert az újabb győzelmünkhöz szombaton több kell. A nyíregyházi együttes masszív, fegyelmezett csapat, ezt mutatja eddigi bajnoki szereplésük is. A védelmük láthatóan jól szervezett. Nekünk most hazai pályán mindenképpen nyernünk kell, hisz a győzelemmel még adósok vagyunk a szurkolóinknak. Azt is jól tudjuk, hogy a keleti rangadó jelentősége nagyobb a közönségünk szemében, mint egy átlagos bajnoki meccsé, ennek tudatában lépünk majd pályára szombaton.
- Ön is említette, hogy nagy az érdeklődés a mérkőzés iránt a két szurkolótábor körében. Múlt vasárnap a pályán is túlfűtött volt a légkör, most is hasonló hangulatra számít?
- Azt gondolom a pályán belül nem lesz semmilyen balhé, ennél fegyelmezettebb mind a két csapat. Az, az érdekünk, hogy a játékra koncentráljunk, mert nagyon fontos, hogy sikeresek legyünk. Erre van is esélyünk, most egyre jobban összeáll a csapatunk. Az, hogy egy kicsit paprikásabb a hangulat, az egy ilyen rangadón velejárója a focinak. Múlt vasárnap sem történt olyan a pályán, ami alapján komoly következtetéseket kellene levonni.
Pajkos János a DVTK-Borsodi vezetőedzőjét megkérdeztük mit vár a szombati bajnoki meccstől?
- Vasárnap jó mérkőzést játszottunk a nyíregyháziakkal, egy góllal tudtunk nyerni. De azt gondolom egyik csapat sem terítette ki az összes kártyáját, a szombati bajnoki mérkőzés előtt. Az biztos, hogy a csapatomtól a vasárnap látottaknál többet várok, mert az újabb győzelmünkhöz szombaton több kell. A nyíregyházi együttes masszív, fegyelmezett csapat, ezt mutatja eddigi bajnoki szereplésük is. A védelmük láthatóan jól szervezett. Nekünk most hazai pályán mindenképpen nyernünk kell, hisz a győzelemmel még adósok vagyunk a szurkolóinknak. Azt is jól tudjuk, hogy a keleti rangadó jelentősége nagyobb a közönségünk szemében, mint egy átlagos bajnoki meccsé, ennek tudatában lépünk majd pályára szombaton.
- Ön is említette, hogy nagy az érdeklődés a mérkőzés iránt a két szurkolótábor körében. Múlt vasárnap a pályán is túlfűtött volt a légkör, most is hasonló hangulatra számít?
- Azt gondolom a pályán belül nem lesz semmilyen balhé, ennél fegyelmezettebb mind a két csapat. Az, az érdekünk, hogy a játékra koncentráljunk, mert nagyon fontos, hogy sikeresek legyünk. Erre van is esélyünk, most egyre jobban összeáll a csapatunk. Az, hogy egy kicsit paprikásabb a hangulat, az egy ilyen rangadón velejárója a focinak. Múlt vasárnap sem történt olyan a pályán, ami alapján komoly következtetéseket kellene levonni.