Nyernünk kell hazai pályán!

Zabos Attila a téli felkészülés alatt sérült meg, a tavaszi idény második felében tért vissza a csapatba, Kaposváron már őszi formáját mutatta.
- Vasárnap érkezik a kispesti csapat az idény utolsó hazai bajnoki meccsére. Mit vársz a találkozótól?
- Kíváncsian várom, hogy a Honvéd milyen csapattal jön a bajnokira, hiszen szerdán Magyar Kupa döntőjének első mérkőzésén érdekeltek. A tavaszi szereplésük nem volt sikeres, de a Magyar Kupában még bizonyíthatnak. Mindenesetre nekünk nyerni kell hazai pályán bármilyen csapattal kezdenek, úgy is készültünk hét közben erre a mérkőzésre.
- Kaposváron már látszott, hogy megpróbálod belülről is irányítani a csapatot.
- Kezdem visszanyerni a formámat, kár, hogy már csak két meccsünk van.
- Mi az amire figyelni kell a Honvéd ellen?
- Nem szabad eladni a labdát a középpályán, mert elég gyors gól érzékeny csatáraik vannak, bár utóbbi időben adósak maradtak a gólokkal. Úgy érzem a Honvéd nincs olyan jó passzban, mint legutóbb ősszel, ezért látom úgy, hogy itthon legyőzhetjük őket.honved_szpari_071111__746_2008052481656_488.jpg
- Azt mondod vigyáznunk kell, hogy ne veszítsük el a labdát a középpályán, ugyanakkor Kaposváron azt láthattuk a második félidőben, egyre többször mi vettük el a labdát a hazaiaktól, és ezekből indultak a támadásaink.
- Elég stabilak voltunk, de a Honvéd ellen is elég egy hiba, hogy kihasználják. A mérkőzés egyes szakaszaiban még lanyhul a koncentrációnk, ezt kell elkerülni, és akkor jönni fog a gól is!