Nyert a FC Bihor -2010.02.10.-

Előkészületi mérkőzésen 1-0-ra kikapott a Szpari az FC Bihor csapatától.

Nyíregyháza Spartacus – FC Bihor 0-1 (0-1)

Előkészületi mérkőzés

Nyíregyháza, Városi Stadion, 100 néző, vezette: L. Tóth L., asszisztensek: Kriser István, Kiss Lajos

Nyíregyháza Spartacus: Ovsiyenko – Müller, Kovacevic, Nánási, Varga – Miskolczi (Pákolicz), Davidov, Struhar, Batizi-Pócsi (Todorovic) – Abdelalli (Fekete), Andorka

 FC Bihor: Bonta – Tarca, Musca, Tanc, Tegzes (Corian), Filip, Bundea (Iambor), Sorian (Achim), Bente (Lukacs), Elek, Chis (Cura)

Gólszerző: Chis

 

Az első félidőben elsősorban a jobb oldalon vezetett támadásokkal többször is a vendégek veszélyeztettek. Aztán egy jobb oldalra ívelt labdából a vezetést is megszerezték, Chis hat méterről nagy gólt lőtt a kapunkba. A gólra ebben a játékrészben Andorka válaszolhatott volna, de fejese a kapu fölé szállt.

A második játékrészben sem volt eléggé lendületes a Szpari. Így is kidolgoztak három helyzetet, de a lehetőségek kimaradtak.

A mérkőzésen sérülés miatt nem szerepelt Balbinot, Bosnjak, Bouguerra, Homma, Hurt, Stanisic. Bosnjak és Hurt várhatóan egy-két napon belül újra edzhetnek.