Nyert a Honvéd
A Honéd. Smiljanic és Zsolnai góljaival 2-0 nyert.
Honvéd - Nyíregyháza Spartacus 2-0 (1-0)
Az első félidőben a hazaiak játszottak fölényben, Lazareanunak többször is akadt dolga, de Smiljanic rövid sarokra tartót labdáját nem háríthatta. A Honvéd játékosa jobb oldali szabadrúgás után szerzett vezetést a 40. percben. A Szpari beíveléseit Rabóczki biztosan fogta.
A szünetben a kispestiek több játékost is cseréltek. A Szparinál Lazareanu helyett Illyés, Fabinho helyett Lippai érkezett a második félidőre.
A második félidőben kiegyenlített volt a játék, de a csereként játszó Zsolnai a 89. percben újabb gólt szerzett, egy kapu elé élesen belőtt labát, nem tudta a védelmünk tisztázni, és a kispesti csatár közelről értékesítette a helyzetet.
Bojan Ilies próbajátékra érkezett, szerb bal lábas labdarúgó.
Honvéd: Rabóczki – Takács, Smiljanic, Filó, Gebro, Dobos(Abass), Maróti, Genito, Ivancsics, Hercegfalvi, Abraham
Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu (Illyés) - Miskolczi, Mboussi, Goia (Odrobéna), Perényi - Belényesi, Ramos, Zabos, Minczér (Hegedüs), Ilies (Zaleh) - Fabinho (Lippai)