Nyert a Honvéd -2010.03.17.-
A Liga Kupában nagy gólarányú vereséget szenvedtünk a Honvédtól.
Nyíregyháza Spartacus - Budapest Honvéd 0-5 (0-3)
Nyíregyháza, 200 néző, vezette: Gaál Gyöngyi, asszisztensek: Márton Zsolt, Butkai Zsolt
Nyíregyháza Spartacus: Gazsi - Csáki, Nánási, Oláh, Varga - Pákolicz, Markos (Bakos, 56.p.), Müller, Farkas (Ráti, 56.p.) - Simon (Gál, 83.p.), Banka (Makai, 70.p.)
Honvéd: Kemenes - Nagy, Simkó, Madar, Novák, Kleiber (Kóródi, 80.p.), Horváth, Rábold (Cséke, 67.p.), Gohér (Cruz Dias, 72.p.), Freud (Azevedo, 85.p.), Bojtor
Gólszerző: 9.perc: Freud, 32.perc: Bojtor, 43.perc: Freud, 77.perc: Bojtor, 88.perc: Cruz Dias
A vendég csapat megérdemelten szerzett gólzáporos győzelmet, a Szpari ligacsapata csak a második félidő első tíz percében vezetett veszélyes támadásokat, de ebből sem született gól.