Nyert a Szpari

A mai edzőmérkőzésen győzött a Nyíregyháza Spartacus csapata.

Nyíregyháza Spartacus - Zakarpatija 2-0 (1-0)

Nyíregyháza Spartacus: Illyés (Lazareanu) - Perényi (Odrobéna), Mboussi, Goia (Ambrusz) - Minczér (Prihodko), Imedashvili, Zabos (Ramos) - Stojkov (Lakatos), Apostu (Dosso), Majoros (Csapij) 

 

Gólszerző: Aco Stojkov, David Imedashvili 

 

Révész Attila: - Az első félidőben látottakkal elégedett voltam. Azt kértem, hogy ha lehet minden kontra lehetőséget használjunk ki, és ehhez tartotta magát a csapat. Az első gólunk is ilyen támadásból esett. Gyors volt a csapat, pedig nem pihentünk tegnap sem.