Nyert a Szpari II -2010.04.21.-
A Magyar Kupában a Szpari II. továbbjutott.
Anarcs - Nyíregyháza Spartacus II 0-5 (0-1)
Magyar Kupa, megyei selejtező, 2. forduló
Továbbjutott: Nyíregyháza Spartacus II
Nyíregyháza Spartacus II: Gazsi - Bodó, Markos, Bakos (Ignéczi), Csáki - Müller, Farkas M. - Pákolicz, Alfi, Simon (Erdélyi) - Banka
Edző: Kovács János
Gólszerző: Banka, Pákolicz 3, Alfi
A csapat erőnyerőkébnt került a második fordulóba, ahonnan a győzelemmel továbbjutottunk.