Nyert a Szpari II -2010.04.21.-

A Magyar Kupában a Szpari II. továbbjutott.

Anarcs - Nyíregyháza Spartacus II 0-5 (0-1)

Magyar Kupa, megyei selejtező, 2. forduló

Továbbjutott: Nyíregyháza Spartacus II

Nyíregyháza Spartacus II: Gazsi - Bodó, Markos, Bakos (Ignéczi), Csáki - Müller, Farkas M. - Pákolicz, Alfi, Simon (Erdélyi) - Banka

Edző: Kovács János

Gólszerző: Banka, Pákolicz 3, Alfi

A csapat erőnyerőkébnt került a második fordulóba, ahonnan a győzelemmel továbbjutottunk.