Nyert a Szpari II -2010.05.31.-

Nyert a Szpari II az Ibrány ellen, az NB III. Tisza csoportjában.

Nyíregyháza Spartacus II–Ibrány 3–0 (1–0)
Városi Stadion, 100 néző

Vezette: Kocsis Zs.

Nyíregyháza Spartacus II: Dénes – Bodó, Nánási, Bakos B., Csáki J., Varga K. (Simon G.), Müller Zs. (Erdélyi D.), Pákolicz, Markos, Andorka (Makai), Fekete Á.

Edző: Kovács János

Ibrány: Tóth N. – Kovács M., ifj. Kató I., Kántor Zs., Turóczi Cs., Jeddi, Ferenczi F. (Novák I.), Marcsek, Tóth Zs., Szilágyi V. (Tóth Z.), Papp Á. (Polényi T.)

Edző: Kató István

Gólszerző: Andorka, Turóczi Cs. (öngól), Makai