Nyert a Szpari II -2010.05.31.-
Nyert a Szpari II az Ibrány ellen, az NB III. Tisza csoportjában.
Nyíregyháza Spartacus II–Ibrány 3–0 (1–0)
Városi Stadion, 100 néző
Vezette: Kocsis Zs.
Nyíregyháza Spartacus II: Dénes – Bodó, Nánási, Bakos B., Csáki J., Varga K. (Simon G.), Müller Zs. (Erdélyi D.), Pákolicz, Markos, Andorka (Makai), Fekete Á.
Edző: Kovács János
Ibrány: Tóth N. – Kovács M., ifj. Kató I., Kántor Zs., Turóczi Cs., Jeddi, Ferenczi F. (Novák I.), Marcsek, Tóth Zs., Szilágyi V. (Tóth Z.), Papp Á. (Polényi T.)
Edző: Kató István
Gólszerző: Andorka, Turóczi Cs. (öngól), Makai