Nyert a Szpari Nyírmada ellen -2010.02.20.-
A Nyíregyháza Spartacus liga csapata 1-0-ra nyert Nyírmada ellen.
Nyíregyháza Spartacus – Nyírmada 1-0 (0-0)
Stadion Diner Kupa, előkészületi torna, nyolcaddöntő
Nyíregyháza Spartacus: Dénes – Torma, Bakos, Markos, Csáki – Farkas, Minczér (Erdélyi), Makai (Hokk B.), Ráti (Gál) – Pákolicz (Katona), Simon
Gólszerző: Simon
A Spartacusban a Nyírsuli több ifi játékosa is helyet kapott. Az első félidőben sok helyzetet elpuskázott a Szpari, így mezőnyfölényét nem tudta gólra váltani. A második játérészben Simon Gergely megszerezte a vezetést, és ez lett a végeredmény is. A Spartacus keretének játékosai vasárnapra pihenőt kaptak. A Stadion Diner Kupa elődöntőjében a Nyírsuli U-19-es csapata képviseli a Spartacust. Vasárnap délben a Kemecse csapatával játszanak.