Nyert a Szpari Nyírmadán
Az NB III-as csapatunk 3-0-ra nyert Nyírmadán. Balogh Zoltán csapata 44 ponttal hetedik a tabellán, a DVSC már bajnok.
Nyírmada – Nyíregyháza Spartacus 0-3 (0-0)
NB III. Tisza csoport, 26. Forduló, Nyírmada, 300 néző, vezette: Sinka
Nyírmada: Tuza – Mátyus, Tóth Sz., Vadicska, Járomcsák (Szőke I.), Nagy M. (Papp Z.), Benkő, Bancsi, Németh A., Nagy, Katona
Edző:Szilágyi Bertalan
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N., Csáki R. (Nagy D.), Kántor F., Nánási, Deák T., Farkas M., Markos, Orgován, George, Anderka (Oláh D.), Lovas I. (Péter)
Edző:Balogh Zoltán
Gólszerző: Anderka, Markos, Csáki R.
NB III. Tisza csoport, 26. Forduló, Nyírmada, 300 néző, vezette: Sinka
Nyírmada: Tuza – Mátyus, Tóth Sz., Vadicska, Járomcsák (Szőke I.), Nagy M. (Papp Z.), Benkő, Bancsi, Németh A., Nagy, Katona
Edző:Szilágyi Bertalan
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N., Csáki R. (Nagy D.), Kántor F., Nánási, Deák T., Farkas M., Markos, Orgován, George, Anderka (Oláh D.), Lovas I. (Péter)
Edző:Balogh Zoltán
Gólszerző: Anderka, Markos, Csáki R.