Nyert az NB-III-as csapatunk
Berettyóújfalun nyert az NB-III-as csapatunk, a gólszerzők Jeddi és Anderka voltak.
Berettyóújfalu–Nyíregyháza Spartacus 0–2 (0–1)
NB-III. Tisza csoport, 4. forduló
Berettyóújfalu, 200 néző, vezette: Jávorszki. Berettyóújfalu: Jenei – Csordás, Szitkó, Nagy Z., Kolompár (Nemes), Trencsényi, Nagy T., Józsa, Safar, Balogh, Nagy I. (Kisikán). Edző: Kártik József.
Nyíregyháza Spartacus: Pintér – Kató, Markos, Bakos, Perényi, Jeddi, Orgován, Oláh (Debróczki), Tóth T. (Demeter), Lovas, Krajnc (Anderka). Edző: Balogh Zoltán.
Gól: Jeddi (34.p.), Anderka (81.p.)
5.forduló: Ibrány – Nyíregyháza Spartacus
Szeptember 16. vasárnap, 16.00
NB-III. Tisza csoport, 4. forduló
Berettyóújfalu, 200 néző, vezette: Jávorszki. Berettyóújfalu: Jenei – Csordás, Szitkó, Nagy Z., Kolompár (Nemes), Trencsényi, Nagy T., Józsa, Safar, Balogh, Nagy I. (Kisikán). Edző: Kártik József.
Nyíregyháza Spartacus: Pintér – Kató, Markos, Bakos, Perényi, Jeddi, Orgován, Oláh (Debróczki), Tóth T. (Demeter), Lovas, Krajnc (Anderka). Edző: Balogh Zoltán.
Gól: Jeddi (34.p.), Anderka (81.p.)
5.forduló: Ibrány – Nyíregyháza Spartacus
Szeptember 16. vasárnap, 16.00