Nyert az NB III-as csapatunk
Szombaton Kisvárdán játszott a Szpari NB III-as csapata, Fekete Ádám góljaival 3-0-ra nyert a Spartacus.
Várda SE – Nyíregyháza Spartacus 0–3 (0–1)
Kisvárda, 400 néző, v.: Tóth T.
Várda SE: Petranics – Dolhai, Krizán, Balogh G. (Kerepesi), Jánvári, Cseke, Baksa, Varga J. (Kalu), Spekker (Csuka), Horváth Z., Balázsi
Edző: Kocsis János.
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Markos, Kántor, Nánási, Ur, Lakatos. (Puskás), Bakos, Farkas, Nagy D., Simon G. (Varga K.), Fekete Á. (Gondor)
Edző: Balogh Zoltán.
Gólszerző: Fekete Á. (8., 67. 70. perc)
Kisvárda, 400 néző, v.: Tóth T.
Várda SE: Petranics – Dolhai, Krizán, Balogh G. (Kerepesi), Jánvári, Cseke, Baksa, Varga J. (Kalu), Spekker (Csuka), Horváth Z., Balázsi
Edző: Kocsis János.
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Markos, Kántor, Nánási, Ur, Lakatos. (Puskás), Bakos, Farkas, Nagy D., Simon G. (Varga K.), Fekete Á. (Gondor)
Edző: Balogh Zoltán.
Gólszerző: Fekete Á. (8., 67. 70. perc)