Nyert az NB III-as csapatunk
Nyíregyháza Spartacus – Hajdúszoboszló 2–1 (2–1)
NB III Tisza csoport, 4. forduló
Nyíregyháza, Tiszavasvári út, 150 néző, vezette: Kátai
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Ur, Bagoly, Ambrusz, Cornaci - Puskás. (Varga), Farkas, Markos (Orgován), Lakatos (Shevel), Fekete, Simon
Edző: Balogh Zoltán
Hajdúszoboszló: Katona – Magyar, Dér, Garamvölgyi (Császi), Szabó, Nagy I., Madar, Harsányi (Papp R.), Donka, Halász (Tóth J.), Nagy Sz.
Edző: Szalánczi Tamás
Gólszerző: Puskás, Fekete illetve Madar
A vezetést Puskás szerezte meg egy nagyszerűen eltalált lövésből. Fekete Ádám a második gólnál közelről sodorta a labdát a kapuba. Madar egy bal oldali szabadrúgásból ívelt a kapuba, ezzel szépített a Szoboszló. A Szpari több nagy lehetőséget is kihagyott, aztán a második játékrészben már visszafogottabban fociztak.