Nyert az NB III-as csapatunk

A Puskás és Fekete góljaival Hajdúszoboszló együttesét 2-1 arányban győzte le az NB III-as csapatunk.

Nyíregyháza Spartacus – Hajdúszoboszló 2–1 (2–1)

NB III Tisza csoport, 4. forduló
Nyíregyháza, Tiszavasvári út, 150 néző, vezette: Kátai

Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Ur, Bagoly, Ambrusz, Cornaci - Puskás. (Varga), Farkas, Markos (Orgován), Lakatos (Shevel), Fekete, Simon

Edző: Balogh Zoltán

Hajdúszoboszló: Katona – Magyar, Dér, Garamvölgyi (Császi), Szabó, Nagy I., Madar, Harsányi (Papp R.), Donka, Halász (Tóth J.), Nagy Sz.

Edző: Szalánczi Tamás

Gólszerző: Puskás, Fekete illetve Madar

 

A vezetést Puskás szerezte meg egy nagyszerűen eltalált lövésből. Fekete Ádám a második gólnál közelről sodorta a labdát a kapuba. Madar egy bal oldali szabadrúgásból ívelt a kapuba, ezzel szépített a Szoboszló. A Szpari több nagy lehetőséget is kihagyott, aztán a második játékrészben már visszafogottabban fociztak.