Nyert az NB-III.-as csapatunk
A Tuzsér ellen egy góllal nyertvasárnap az NB III.-as csapatunk, a szombaton az élonalban is bemutatkozó Oláh Dávid góljával. Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Nyíregyháza Spartacus II–Tuzsér 1–0 (1–0)
NB III. Tisza csoport, 18.forduló
Nyíregyháza, Városi Stadion, műfü, 150 néző, v.: Sándor Cs.
Nyíregyháza Spartacus II: Tóth N. – Lakatos I., Orgován Gy., Varga K. (Farkas M.), Nánási, Bakos B., Nagy D., Oláh D., Lakatos L. (Kövér), Tóth Gy., Éles (Péntek M.)
Edző: Kovács János
Tuzsér: Borkó – Fodor A., Simay, Tóth Á., Iván A., Lovas I. (Setét), Babjak, Dancs A., Brankovics (Orgován K.), Cseke (Győri), Liptai. Edző: Tóth János.
Gólszerző: Oláh Dávid (23.)
Kiállítva: Bakos (90.)