Nyert az NB III-as csapatunk

Kemecsén szombaton 3-0-ra nyert az NB III-as együttesünk.

Kemecse - Nyíregyháza Spartacus 0-3

 

Nyíregyháza Spartacus: Gazsi (Vasas) - Csáki J., Bakos (Nánási), Bodó, Varga K. - Oláh D., Müller Zs., Markos, Éles - Ráti, Fekete (Orosz M.)

Gólszerző: Müller, Fekete, Csáki J.