Nyert az NB III.-as csapatunk -2010.04.27.-

A Balkány elleni halsztott bajnoki meccsen 3-0-ra nyert a Szpari II.

Nyíregyháza Spartacus II–Balkány 3–0 (3–0)
NB III. Tisza-csoport, a 15. forduló, halasztott mérkőzés

Nyíregyháza, Városi Stadion, 100 néző, vezette: Nagy F. 

Nyíregyháza Spartacus II: Vojinovic – Hurt, Nánási, Bakos B. (Bodó), Csáki J. – Farkas, Markos, Minczér (Erdélyi), M., Müller Zs. - Fekete Á. (Gál Sz.), Banka

Edző: Kovács János

Balkány: Krizsanovszki – Dán F., Daru, Szabó P., Vass Z., Vasas T. (Kléninger), Szilágyi Z., Tóth Z., Meszesán (Nagy G.), Szathmári J., Gondor (Szabó I.)

Edző: Vránszki Péter.
Gól: Fekete Á. (3. perc), Markos (41.), Nánási (45.).

Kiállítva: Nánási (82. perc, utánrúgásért)