Nyert az NB III.-as csapatunk -2010.05.17.-
Nyíregyháza Spartacus II – Kótaj 2-1 (1-0)
NB III. Tisza csoport, 22. forduló
Nyíregyháza, Városi Stadion, műfüves pálya, vezette: Nagy Ferenc
Nyíregyháza Spartacus II: Dénes – Bodó, Stanisic, Markos, Hokk B (Szántó, 46.p.) – Ráti (Bíró, 46.p.), Müller, Makai, Farkas – Simon, Banka
Edző: Kovács János
Kótaj: Kanócz – Horváth, Camara, Lipcsei, Mészáros, Ungi, Kotricz, Gégény, Aristide, Gurcsák, Hangácsi
Edző: Csoma Dezső
Gólszerző: Farkas Márton 43.p., Müller Zsolt 48.p., Gurcsák Attila 71.p.
Változatos játékot hozó rajt után a Szpari lendült bele, aminek meg is lett az eredménye. A csapatunk egy szép átlövésből megszerezte a vezetést. A második játékrészben Müller a tizenhatosról talált be a kapuba. A Spartacusnak ekkor több ziccere is akadt, de ezek kimaradtak és a vendégek szépítettek, ők is egy nagy lövésből szereztek találatot. A hajrában már nem változott az eredmény.