Nyert az NB III.as csapatunk -2010.05.24.-

Berettyóújfalun 2-1-re nyert a Szpari ligacsapata.

Berettyóújfalu–Nyíregyháza Spartacus II 1–2 (1–2)

 

Berettyóújfalu, 200 néző, v.: Karász

Berettyóújfalu: Jenei – Nagy Z. (Garabuczi), Varga Zs., Turzó, Nagy R., Kolompár, Tamás L., Nagy P. (Kovács L.), Ékes, Horváth G. (Ferenczi L.), Szabó G.

Játékos-edző: Balogh Barna

Nyíregyháza Spartacus II: Dénes – Bodó, Markos, Farkas M. (Hokk B.), Varga K. (Ignéczi), Csáki J., Bakos B., Simon G. (Bíró J.), Erdélyi D., Ráti, Makai

Edző: Kovács János

Gól: Turzó (42.), illetve Simon G. (14.), Ráti (23.)
Két szép akció utá kétgólos előnyhöz jutott a Spartacus, ami után mindkét csapatnak voltak helyzetei. A Berettyóújfalu eljutott a szépítésig. A Spartacusból többen sérüléssel bajlódtak, így a gólszerző és gólpasszt adó Simon, aki már az elejétől sérüléssel játszott. Mérkőzés közben Markos is megsérült, és Farkas is kényszerűségből cserélte le Kovács János. A második játékrészben a hazaiak többet birtokolták a labdát és lehetősgeik, helyzeteik is voltak. A Szpari több gólveszélyes kontrát is vezetett, de a befejezéseket rendre elrontották.

 

Balogh Barna:Gyenge színvonalú mérkőzésen végig kapkodva, enerváltan futballoztunk.
Kovács János:Akaratból, küzdőszellemből jelesre vizsgáztunk, és így megérdemelten szereztünk három pontot.

NB III: Tisza csoport