Nyert az U18-U16

A DVTK ellen nyertek a nyírsulisok.

Két utánpótlás csapatunk is nyert a hétvégén a DVTK ellen.

 

U-18

Nyírsuli - DVTK 3-0 (0-0)

Gólszerző: Szabó A. 2, Szilágyi

Edző: Pók István

 

U-16

Nyírsuli - DVTK 1-0 (1-0)

Gólszerző: Szaffián

Edző: Balogh Zoltán