Nyert az U18-U16
A DVTK ellen nyertek a nyírsulisok.
Két utánpótlás csapatunk is nyert a hétvégén a DVTK ellen.
U-18
Nyírsuli - DVTK 3-0 (0-0)
Gólszerző: Szabó A. 2, Szilágyi
Edző: Pók István
U-16
Nyírsuli - DVTK 1-0 (1-0)
Gólszerző: Szaffián
Edző: Balogh Zoltán