Nyert Nagyvárad

A csapatunk Nagyváradon 2-0-ás vereséget szenvedett edzőmérkőzésen az FC Bihortól, Lazareanu megsérült. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu

FC Bihor – Nyíregyháza Spartacus 2-0 (2-0)

 

Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu (Illyés, 6.p.) – Perényi (Lakatos, a szünetben), Hegedüs, Odrobéna, Cornaci (Éles, a szünetben) – Ramos (Oláh D., 60.p.), Minczér (Majoros, 60.p.), Imedashvili – Zabos – Stojkov (Miskolczi, 70.p.), Apostu (Szilágyi, 70.p.)

Klubmenedzser: Révész Attila

 

Brek János elmondta, hogy a mérkőzést nagyon mélytalajú pályán játszotta a két csapat, a kilencven perc sokat kivett a játékosokból, de a csapat a második félidőben is tartotta az iramot.

A negyedik percben esett a hazaiak első gólja, Lazareanu egy kapu előtti ütközésnél megsérült, kifordult a válla, de az akció folytatódott, és egy lövéssel végződött, amit a sérült kapusunk már nem tudott hárítani. Így, rövid bemelegítés után Illyés érkezett helyette. A játék a középpályán folyt vendég mezőnyfölényben, az adódó lehetőségek kimaradtak A játékrész utolsó percében egy oldalról érkező szabadrúgásból kaptunk gólt, a labda Stojkov fején megpattanva a hálóban kötött ki, Illyés nem háríthatta.

A második félidőben több veszélyes akciót vezetett a Szpari, Stojkov több nagy helyzetet kihagyott, de Imedashvili és Majoros előtt is adódott gólszerzési lehetőség. Brekk János elmondta, hogy Zabos, Imedashvili, Hegedüs és Majoros játéka volt dícsérhető, a kapuban Illyés is jól tette a dolgát.

A holnapi nap regeneráló edzés következik.

Filip holnap tüzetes orvosi vizsgálaton esik át, akkor derül ki, hogy folytathatja-e a munkát. Az első megállapítások szerint, várhatóan cserepados lehet.