Nyertek a kékek
Szombaton délelőtt a Szpari labdarúgói –egymás ellen- lejátszották az első idei meccsüket. A kékek és pirosak csatájában a kékek diadalmaskodtak.
NYSFC Kékek – NYSFC Pirosak 2-1 (1-1)
Nyíregyháza, vezette: Brekk (Téglási)
Kékek: Illyés – Perényi, Cséke, Sipos (Orgován), Úr, Hegedüs, Kovács, Zabos, Granát, Lupascu, Montvai (Nagy D.)
Pirosak: Erdélyi – Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci, Minczér, Lippai, Miskolczi, Sava (Anderka), Szilágyi, Vukadinovic
Gólszerző: Montvai, Cséke, illetve Minczér
Szombaton délelőtt egymás ellen játszott a Szpari keretéből alakított piros és kék csapat. Csereként az U-19-es csapatból, Anderka, Nagy és Orgován is lehetőséget kaptak a bemutatkozásra.
A találkozó az első idei meccse volt a játékosoknak. A látottakból annyi már most kiderült, hogy a keret több ponton megerősödött, és versenyhelyzet van szinte minden posztért. Az első gólt Montvai egy centerezés után szerezte. (Tegyük hozzá már nem is meglepő ha az idénynyitó vagy a záró gólt ő szerzi, még ha ez nem is tartozik majd a hivatalos statisztikába.)
A második gólt Minczér Tibi szerezte, a kaputól 18 méterre volt, ahonnan lövésre szánta el magát, és hatalmas bombát küldött a bal felső sarokba. A kékek győzelmét jelentő gólt Cséke Gyuri közelről fejelte a kapu bal alsó sarkába.
Nyíregyháza, vezette: Brekk (Téglási)
Kékek: Illyés – Perényi, Cséke, Sipos (Orgován), Úr, Hegedüs, Kovács, Zabos, Granát, Lupascu, Montvai (Nagy D.)
Pirosak: Erdélyi – Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci, Minczér, Lippai, Miskolczi, Sava (Anderka), Szilágyi, Vukadinovic
Gólszerző: Montvai, Cséke, illetve Minczér
Szombaton délelőtt egymás ellen játszott a Szpari keretéből alakított piros és kék csapat. Csereként az U-19-es csapatból, Anderka, Nagy és Orgován is lehetőséget kaptak a bemutatkozásra.
A találkozó az első idei meccse volt a játékosoknak. A látottakból annyi már most kiderült, hogy a keret több ponton megerősödött, és versenyhelyzet van szinte minden posztért. Az első gólt Montvai egy centerezés után szerezte. (Tegyük hozzá már nem is meglepő ha az idénynyitó vagy a záró gólt ő szerzi, még ha ez nem is tartozik majd a hivatalos statisztikába.)
A második gólt Minczér Tibi szerezte, a kaputól 18 méterre volt, ahonnan lövésre szánta el magát, és hatalmas bombát küldött a bal felső sarokba. A kékek győzelmét jelentő gólt Cséke Gyuri közelről fejelte a kapu bal alsó sarkába.