Nyertek a lányok
A Szpari női csapata barátságos mérkőzést játszott Kék községben, ahol a helyi gárda ellen 6-0-ra nyertek.
A Nyíregyháza Spartacus FC női labdarúgó szakosztály néhány hete alakult. Úgy tűnik a lányok-asszonyok komolyan veszik ígéretüket, hamarosan ütőképes együttessé alkotnak.
Kék csapatát 6-0-ra verték.
Kék csapatát 6-0-ra verték.