Nyertek az ifik az Újpest ellen
A Szpari utánpótlás csapatai -a Nyírsuli U 19-es és U-17-es egyettüse is- 2-1 nyertek szombaton az Újpest ellen.
Szombaton a Tiszavasvári úton fogadta az U-19-es és az U-17-es csapatunk az Újpest együttesét az I. osztályú bajnokság nyitányán. (Az első forduló mérkőzését jövő héten játsszák.)
Először a fiatalabbak nyertek 2-1-re az Újpest ellen. Ezt követően az ifi A lemásolta az eredményt. Szatke Zoli ifjúsági edzőként is győzelemmel debütált. (Mint emlékezetes Szatke 2006. tavaszán egy meccsen játékosedzőként már bemutatkozott az NB-II-ben, akkor is nyert a Szpari.)
Nyírsuli – Újpest 2-1 (1-0)
Nyíregyháza, Tiszavasvári út, U-19 I. osztályú Ifjúsági Labdarúgó bajnokság, 2. forduló
Nyírsuli: Szobonya –Ballai, Nánási, Bodó, Babiczi – Lakatos (Bakos), Orgován, Csáki (Hock), Tárkányi (Sarkadi) –Gondor, Nagy D.
Gólszerző: Nagy D. 40.p, Gondor 75.p. illetve Mihalecz 50.p.
Szatke Zoltán: Nagyon küzdelmes mérkőzést vívtunk a jó erőkből álló fővárosi csapattal. A szív és az akarat segített minket a győzelemhez. Az egész csapat helytállt, köszönöm a fiúknak, hogy első bajnoki meccsünkön sikerrel vagyunk túl.
Nyírsuli – Újpest 2-1 (1-0)
Nyíregyháza, Tiszavasvári út, U-17 I. osztályú Ifjúsági Labdarúgó bajnokság, 2. forduló
Az első forduló mérkőzését szerdán Debrecenben játssza le a Nyírsuli két ifi csapata.
Először a fiatalabbak nyertek 2-1-re az Újpest ellen. Ezt követően az ifi A lemásolta az eredményt. Szatke Zoli ifjúsági edzőként is győzelemmel debütált. (Mint emlékezetes Szatke 2006. tavaszán egy meccsen játékosedzőként már bemutatkozott az NB-II-ben, akkor is nyert a Szpari.)
Nyírsuli – Újpest 2-1 (1-0)
Nyíregyháza, Tiszavasvári út, U-19 I. osztályú Ifjúsági Labdarúgó bajnokság, 2. forduló
Nyírsuli: Szobonya –Ballai, Nánási, Bodó, Babiczi – Lakatos (Bakos), Orgován, Csáki (Hock), Tárkányi (Sarkadi) –Gondor, Nagy D.
Gólszerző: Nagy D. 40.p, Gondor 75.p. illetve Mihalecz 50.p.
Szatke Zoltán: Nagyon küzdelmes mérkőzést vívtunk a jó erőkből álló fővárosi csapattal. A szív és az akarat segített minket a győzelemhez. Az egész csapat helytállt, köszönöm a fiúknak, hogy első bajnoki meccsünkön sikerrel vagyunk túl.
Nyírsuli – Újpest 2-1 (1-0)
Nyíregyháza, Tiszavasvári út, U-17 I. osztályú Ifjúsági Labdarúgó bajnokság, 2. forduló
Az első forduló mérkőzését szerdán Debrecenben játssza le a Nyírsuli két ifi csapata.