Nyertek az NB-III-sok
Tiszalök ellen Fekete Ádám két góljával nyert az NB-III-as csapatunk, a tabellán másodikak a vezető DVTK-val azonos pontszámmal.
Nyíregyháza Spartacus II–Tiszalök 2–0 (1–0)
Tiszavasvári út, 200 néző, vezette: Mencsik
Nyíregyháza Spartacus II: Gazsi – Markos, Csáki J., Oláh D., Cornaci, Bakos B., Szentgyörgyi (Gál), Farkas M., Fekete Á., Erdélyi, Bölcsföldi (Varga K.)
Edző: Kovács János
Tiszalök: Kanócz – Korotki, Bognár A., Dobos Z., Aszalós (Nagy S.), Csáki V., Czifrák, Péntek A., ifj. Péntek M. (Újvári), Mándi L. (Cseh K.), Nagy I.
Edző: Péntek Miklós
Gólszerző: Fekete Á. (23. és 74.). Jó: Markos, Bakos B., Fekete Á., Cornaci, illetve Csáki V., Bognár A.