Nyertünk Baktán

Szilágyi és Batizi-Pócsi góljával nyertünk.

Baktalórántháza - Nyíregyháza Spartacus 0-2 (0-0)

 

Nyíregyháza Spartacus: Vojinovic - Lakatos, Ambrusz, Nánási (Farkas M., a szünetben), Varga K. - Bakos, Oláh (Markos) - Bodnár, Batizi-Pócsi, Éles - Szilágyi

 

20.perc: A hazai térfélen folyik a játék, de eddig csak a pontrúgásokból alakult ki helyzet, de azok kimaradtak.

 

Batizi-Pócsi majd Szilágyi dolgozott ki ígéretes helyzetet, de kimaradtak a lehetőségek. Bodnár László indításai rendre szép akciókat eredményeztek, de gólt nem tudtunk szerezni. Fél óra után a baktaiak is több veszélyes akciót vezettek, de nekik sem sikerült gólt találni.

 

65.perc: Továbbra sem esett gól.

75.perc: Több veszélyes támadást vezetett a szpari, de gólt nem sikerült szerezni.

80.perc: 0-1, Éles ívelt a kapu elé bal oldalról, a jobbról érkező Szilágyi védőjét becsapva az ötös sarkáról a kapuba lőtt.

92.perc: 0-2 Batizi-Pócsi egy kontrából a félpályáról indulva, a védőt és a kapust is kicselezve lőtt a kapuba.