Nyertünk Kassán

A harmadik percben vezetést szereztünk, ezzel a góllal nyert a Szpari.

Kosice - Nyíregyháza Spartacus 0-1 (0-1)

 

Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu - Miskolczi, Mboussi, Goia, Úr - Minczér (Nánási), Zabos - Homma, Bogdanovics, Éles - Dosso (Oláh)

Gólszerző: Bogdanovics

 

3.perc: 0-1 Dosso letámadta a kapust, aki elrúgta a labdát, de Sindou beleért, így Bogdanivics került gólhelyzetbe, és élt is vele.

Ezt követően a Szapri birtokolta többet a labdát, de újabb helyzet nem volt. A 25 perctől kiegyenlített játékot láthatunk, deegyik kapu sem volt veszélyben.

35.perc: Dosso lesen volt, de ő megállt, és a védők mögül induló Homma törhetett kapura.  a játékvezető lest fújt.

 

55.perc: A hazaiak birtokolják többet a labdát az utóbbi percekben, de helyzetig nem jutottak.

65.perc: Zabos helyett Lakatos

82.perc: Továbbra is vezetünk egy góllal, a kassaiak pontrúgásokból voltak veszélyesek, de a védelmünk zárt. Azt már megszokhattuk, hogy még a félpálya előtt letámadjuk az ellenfelet. Ebből ebben a játékrészben is sikerült kontrázni, de kisebb pontatlanságok miatt elakadtak.

85.perc: Bogdanovics indította nagyszerű labdával Lakatost, aki jobbról kapu elé ívelt, Homma mellé csúsztatta.