Nyíregyháza Spartacus – FC Bihor 0-1 (0-1)

11:00 órától Debrecenben a nagyváradi csapattal játszott a Szpari.
A Szpari összeállítása: Takács – Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci – Minczér, Kovács, Ramos – Szilágyi, Silva, Granát





Az első félidőben a Szpari végig mezőnyfölényben játszott. A román csapat egy-egy kontrával próbálkozott, míg a 42. percben Havier betalált a kapuba. A gól előtt a Szpari térfelén szabálytalankodtak Szilágyival, és ebből kontráztak a nagyváradiak, és megszerezték a vezetést. Granáték többször fejesekkel, lövésekkel is veszélyeztették a román csapat kapuját, de nem sikerült gólt szerezni. A második félidőben valamelyest lanyhult az iram, továbbra is a Szpari irányította a játékot, míg az FC Bihor kontrázott, az egyik végén a kapufán csattant a labda. Ebben a negyvenöt percben 4-42-es felállásban játszott a Szpari, először Granát és Montvai volt az ék, majd Granát cseréje után Szilágyi és Montvai volt elől, míg a két szélen Dejan és Illés focizott. Az utolsó negyedórában a Szpari ismét felpörgette az iramot, de nem sikerült gólt zerezni. A mérkőzésen próbajátékosként szerepelt a szenegáli Papa Ayé Dione (középpályás), és az utóbbi években Baktán focizó Illyés Gyula.
Az első játékrészben kétszer kényszerült cserére a Szpari, mindkétszer kisebb sérülés miatt. A 26. percben Silva helyett Montvai, a 35. percben Ambrusz helyett Cséke léphetett pályára.
Cserék a szünetben: Kovács helyett Dione, Minczér helyett Illés Gy. és Takács helyett Erdélyi Granát helyett Vukadinovic (65.p.).