Nyírmadán ,,kupázunk''

A Magyar Kupa harmadik fordulójában kapcsolódik be a küzdelmekbe a Szpari.

Nyírmada – Nyíregyháza Spartacus

Szeptember 16. szerda 15.30

Magyar Kupa, harmadik forduló, egy mérkőzés, döntetlen esetén hosszabbítás, majd ha szükséges tizenegyes rúgások döntik el a továbbjutást.

Játékvezető: Sándor Csaba, asszisztensek: Vitkai Elemér, Papp Ferenc

 

A Nyíregyháza Spartacus a harmadik körben kapcsolódik be a Magyar Kupa küzdelmeibe. A tavalyi évben nem volt sikeres a sorozat számunkra, a Bőcs csapata ellen ebben a körben kiestünk.

2007-ben az ötödik fordulóig jutottunk, akkor a Bőcs legyőzése után a Békéscsabát ellen is továbbjutottunk. Az ötödik fordulóban a Gyirmót verte ki a Spartacust a kupából.

Szentes Lázár vezetőedző elmondta, hogy egyértelmű cél a továbbjutás, így a győzelemért szállnak harcba a nyírmadai együttes ellen a mieink.