Nyírmadán nyert az NB III-as csapatunk -2009.10.05.-

Vasárnap Nyírmadán Szélpál és Bölcsföldi góljaival 2-1-re nyert az NB III-as csapatunk.

Nyírmada–Nyíregyháza Spartacus II 1–2 (1–1)
Nyírmada, 250 néző, vezette: Kiss L.

Nyírmada: Tuza – Mátyus Cs., Tóth Sz., Fejes, Szőke I. (Danku J.), Bancsi, Nagy D. (Bíró J.), Németh A., Petran, Kirner, Katona Gy. (Botos A.)

Edző: Szilágyi Bertalan

Nyíregyháza Spartacus II: Gazsi – Markos, Varga K., Kovács Z., Szélpál (Fekete Á.), Farkas M. (Szentgyörgyi), Márkus, Oláh D., Bölcsföldi, Csáki J., Erdélyi (Bodó)

Edző: Kovács János
Gól: Tóth Sz. (11-esből, 45.), illetve Szélpál, Bölcsföldi