Nyírpazonyban edzenek – Nyíregyháza – Spartacus – Szpari

A nyíregyházi stadion füvespályáján a nyári karbantartás folyik, így csütörtökig, délutánonként a nyírpazonyi focipályán gyakorol a Szpari.
img_1335_576_20080624120443_804.jpg
Biri József a Nyírpazonyi SE elnöke, elmondta a szpari.hu-nak, hogy nagyon szívesen látják vendégül a Szpari focistáit a pályájukon, örömmel segítenek a szomszédos nagy város élvonalbeli csapatának. A pazonyiak közül nagyon sokan rendszeres látogatói a Spartacus bajnoki meccseinek. Nyírpazonynak egyébként most megyei másodosztályú csapata van, a bajnokságot a kilencedik helyen zárta az együttes. A nyírpazonyi gárdát erősíti két jól ismert focista: Pitács György és Bukovenszki Zoltán. Lakatos Mihály a nyírpazonyi gárda intézője elmondta, hogy a pályát két éve újították fel. Csütörtöktől a nyírpazonyi pályán is a Jonatán Kupa meccseit játsszák.
img_1337_662_20080624120718_125.jpg


A hétfői délutáni nyírpazonyi edzésen egymás ellen fociztak a Szpari játékosai. Bemutatkozott Belényesi Miklós, Úr Laci és Simon Gergő is. Játék lehetőséget kapott Goia, a román nemzetiségű belső védő próbajátékra érkezett.