Nyírpazonyban fociztak

A nyírpazonyi Színi Károly Általános Iskolában vendégeskedtek a focistáink.

A nyírpazonyi Színi Károly Általános Iskola sportnapjára a Szpari labdarúgói is hivatalosak voltak. Klubunk kis csapatát a Nyírpazony-Kabáláson élő Brekk János edző és a szintén a községben élő Popovics Sándor vezette. A csapatunkat többek közt Zabos, Lakatos, Miskolczi, Minczér, Batizi-Pócsi képviselte a Nyíregyházával szomszédos község iskolájának sportnapján. A labdarúgóink bemutatót tartottak és egy rövid összecsapást is lejátszottak az iskola válogatottjával.

Klubunk ezúton is köszönetét fejezi ki a nyírpazonyi iskola vezetőinek, pedagógusainak és tanulóinak a meghívásért!