Nyolcadik a második csapatunk
Nyolcadik helyen zárta az NB III idei bajnokságát a Nyíregyháza Spartacus II, miután vasárnap a bajnok otthonában döntetlent játszott.
Hajdúböszörmény–Nyíregyháza Spartacus II 1–1 (1–1)
NB III Tisza csoport
Hajdúböszörmény, 100 néző, vezette: Nyircsák
Hajdúböszörmény, 100 néző, vezette: Nyircsák
Hajdúböszörmény: Bákonyi (Gencsi) – Király L., Lovas M., Papp F., Hortó, Arnóczki (Nagy L.), Kiss L., Radnai, Kádár L., Andorkó, Balás (Molnár G.)
Edző: Németh Károly
Nyíregyháza Spartacus II: Tóth N. – Markos, Nánási, Tóth Gy., Varga K., Orgován Gy., Lakatos L., Bakos B. (Farkas M.), Éles, Fekete Á. (Kövér G.), Nagy D. (Batizi Pócsi)
Edző: Kovács János.
Gólszerző: Radnai (36.), illetve Fekete Á. (32.)
Gólszerző: Radnai (36.), illetve Fekete Á. (32.)