Oktattak az edzők

A piros-kékek sikerével végződött a Megyei Labdarúgó Szövetség hagyományos rendezvénye. A csoportmeccseken szinte meg sem izzadtak a szakemberek.
A trénerek csapata nyerte a hétvégi Gyulaházán rendezett IV. Szövetség Kupát.
A - Szpari mezes és kötődésű - győztes gárda tagja volt többek között a Nyírsuli labdarúgó utánpótlás szakág vezetője, Neumann Gábor, a volt nyíregyházi játékos Márton István (Nagykálló) és Rubóczki Tibor (Sényő). A hatcsapatos torna döntőjében 7:4 arányban diadalmaskodtak az Edzők a Média együttese ellenében.