Október 12-én játszunk a ZTE-vel
Az MLSZ Versenybizottságának döntése szerint a Soproni Liga 12. fordulójában sorra kerülő
Nyíregyháza Spartacus - ZTE FC
bajnoki mérkőzés időpontja megváltozott, az új időpont:
Október 12. vasárnap, 18.00
Az időpont változásra azért volt szükség, mert mint korábban már hírt adtunk róla, október 20-25. között az U-19-es Európa-bajnoki selejtező három mérkőzését a nyíregyházi Városi Stadionban játsszák.
Október 11-én Magyarország - Albánia világbajnoki selejtező mérkőzést játszanak, ezért nem lesz bajnoki forduló azon a hétvégén.
Így októberben két ewgymást követő hétvégén is itthon láthatjuka Szparit. Előbb október 4-én a DVTK fogadjuk, majd 12-én a ZTE csapatát. A következő hétvégén utazunk Paksra. Majd szünet következik, a 13. fordulóban, november 1-én Győrbe utazunk.