Október 12-én játszunk a ZTE-vel

Az U-19-es Eb-selejtező nyíregyházi mérkőzései miatt, a Szpari - ZTE meccset október 12-én vasárnap játsszuk le, 18 órai kezdéssel.

Az MLSZ Versenybizottságának döntése szerint a Soproni Liga 12. fordulójában sorra kerülő

 

Nyíregyháza Spartacus - ZTE FC

 

bajnoki mérkőzés időpontja megváltozott, az új időpont:

 

Október 12. vasárnap, 18.00

 

Az időpont változásra azért volt szükség, mert mint korábban már hírt adtunk róla, október 20-25. között az U-19-es Európa-bajnoki selejtező három mérkőzését a nyíregyházi Városi Stadionban játsszák.

Október 11-én Magyarország - Albánia világbajnoki selejtező mérkőzést játszanak, ezért nem lesz bajnoki forduló azon a hétvégén.

Így októberben két ewgymást követő hétvégén is itthon láthatjuka Szparit. Előbb október 4-én a DVTK fogadjuk, majd 12-én a ZTE csapatát. A következő hétvégén utazunk Paksra. Majd szünet következik, a 13. fordulóban, november 1-én Győrbe utazunk.