On-line interjú Révész Attilával

December 4-én on-line fórumunkon kérdezhetnek szurkolóink Révész Attilától. Délután 15 és 17óra között válaszol csapatunk klubmenedzsere.
Lezárult az őszi szezon, közben a szakvezetés már a tavaszi rajtot készíti elő. Révész Attila klubmenedzser on-line fórumot tart jövő héten kedden délután.
Mind az őszi idény értékeléséről, mind a jövőről kérdezhetik szurkolóink a szakmai stáb vezetőjét.
Az on-line interjú topikját majd a fórumonkon érhetik el az érdeklődők. Kérdéseket akár korábban is, a topik létrehozása után, hétfőtől lehet feltenni. Révész Attila válaszait december 4-én 15 és 17 óra között olvashatják.
Azok kérdezhetnek, akik regisztrálták vagy regisztrálják magukat a fórumunkra. A regisztráció az on-line fórum ideje alatt is megtehető.