Operálják a klubmenedzsert
Révész Attila őszi foci sérülése miatt a két ünnep közti időt a székesfehérvári kórházban tölti, ahol ma operálják a térdét.
Révész Attila klubmenedzsert csak telefonon értük el, mivel Székesfehérváron kórházban ma műtik a térdét.
- A legújabb orvosi diagnózis szerint mindenképpen meg kell műteni a térdem, szalagszakadás miatt. Két műtétre van szükség, az egyiket most csinálják meg, a másikat nyáron. Szilvezterezni már otthon szeretnék. Nem akarok hiányozni a januári felkészülésről. Egyébként focista közegbe kerültem, a szomszéd ágyon Mátyus János fekszik, őt is itt kezelik. Természetesen gyakran emlegetem neki, hogy a Szpari a Fradit megelőzve lett bajnok.
Az orvosi kezelés nem gátolja az igazolások menetét, telefonon keresztül állandó kapcsolatban vagyok minden érintettel. Így pontosan tudom, hogy csütörtökön már Nyíregyházán járt Takács Tamás, ismerkedett az új székhelyével, megtekintette az új albérletét, és készül a költözködésre. A további várva várt igazolások végére is szeretnénk minél hamarabb pontot tenni, de addig a szurkolók türelmét kérem.
A felkészülés idején több játékos is bekapcsolódhat a munkába, akiket majd tesztelünk. Elképzelhető, hogy bővebb lesz a keretünk néhány játékossal. Két kameruni, egy elefántcsonparti játékos érkezik a felkészülés kezdetére. Kijevből is ajánlottak négy focistát őket is megnézzük. Néhány fiatal magyar játékossal is tárgyalunk. Ami már biztos, hogy az Orosházán focizó Petneházy Márkot kipróbáljukjanuárban- mondta Révész Attila.
Petneházi Márk jelenleg az Orosháza FC focistája. Az 1988-as születésű labdarúgó irányító középpályás poszton szerepel. Orosházán született, ott kezdett focizni, édesapja volt az első edzője. Tizennégy évesen került Budapestre a Grund 1986 FC-hez. Az utánpótlás klubból Angliába igazolt, Plymouth juniorjaival edzett, és a tartalék csapatban szerepelt. Nyáron visszaigazolt Orosházára. Az őszi szezonban hat gólt szerzett.
Az orvosi kezelés nem gátolja az igazolások menetét, telefonon keresztül állandó kapcsolatban vagyok minden érintettel. Így pontosan tudom, hogy csütörtökön már Nyíregyházán járt Takács Tamás, ismerkedett az új székhelyével, megtekintette az új albérletét, és készül a költözködésre. A további várva várt igazolások végére is szeretnénk minél hamarabb pontot tenni, de addig a szurkolók türelmét kérem.
A felkészülés idején több játékos is bekapcsolódhat a munkába, akiket majd tesztelünk. Elképzelhető, hogy bővebb lesz a keretünk néhány játékossal. Két kameruni, egy elefántcsonparti játékos érkezik a felkészülés kezdetére. Kijevből is ajánlottak négy focistát őket is megnézzük. Néhány fiatal magyar játékossal is tárgyalunk. Ami már biztos, hogy az Orosházán focizó Petneházy Márkot kipróbáljukjanuárban- mondta Révész Attila.
Petneházi Márk jelenleg az Orosháza FC focistája. Az 1988-as születésű labdarúgó irányító középpályás poszton szerepel. Orosházán született, ott kezdett focizni, édesapja volt az első edzője. Tizennégy évesen került Budapestre a Grund 1986 FC-hez. Az utánpótlás klubból Angliába igazolt, Plymouth juniorjaival edzett, és a tartalék csapatban szerepelt. Nyáron visszaigazolt Orosházára. Az őszi szezonban hat gólt szerzett.