Orosházi FC – Nyíregyháza Spartacus 0-1 (0-1)

Orosháza, 800 néző, vezette: Nagy R. (Pápai, Varga)
Orosháza FC: Tóth Z. – Csiszár (Závoda, 68.p.,), Molnár R., Futaki, Szabó N. – Szeverényi, Kerepeczki, Koncz, Baranyai (Jakab, 71.p.) – Bosnyakovics, Buza
Vezetőedző: Belvon Attila
Nyíregyháza Spartacus: Máthé – Miskolczi, Bagoly, Popa, Cornaci – Hegedüs, Minczér, Lippai, Zabos (George, 70.p.) – Lengyel (Madar Cs., 55.p.), Montvai (Fekete, 89.p.)
Vezetőedző: Gálhidi György
Gólszerző: Cornaci, 20. perc
Kiállítva: Jakab (letalpalta a kapust)

20. perc.: A Szpari jobboldalról a tizenhatos és partvonal közötti területről végezhetett el szabadrúgást. Először Lippai Ákos állt a labda mögé, de érkezett Claudiu is, Lippai neki hagyta a lehetőséget és a tizenhatos felé indult. Mindenki azt várta, hogy beívelés következik, Cornaci azonban a hosszú felső sarokba emelte a labdát, Tóth tehetetlen volt. 0-1