Orvosi vizsgálat
A játékosaink csütörtökön és pénteken két csoportban a Sportkórházba hivatalosak, ahol alapos orvosi szűrő vizsgálaton vesznek részt.
Brekk János edző beszélt lapunknak az elkövetkező napok programjáról:
- Csütörtökön és pénteken két csoportra oszlik a játékoskeret. Most kerítünk sort a Soproni Liga licencszabályzatában a játékosok számára előírt orvosi vizsgálatokra. A játékoskeret két részre oszlik, csütörtökön az egyik csoport utazik a fővárosba az orvosi vizsgálatra, pénteken a másik. Az itthon maradók sem tétlenkedhetnek, nekik edzést vezénylünk.
Holnap a – tervektől eltérően- délelőtt a Bujtosi Szabadidőcsarnokban edzünk, délután Kabaláson a futásé lesz a főszerep. Pénteken annyiban változik a műsor, hogy a keret másik fele marad itthon, és délelőtt a műfüves pályán gyakorlunk, majd velük is Kabalásra megyünk délután.
Szombaton délelőtt együtt edz az egész keret. Ekkor először a felkészülés alatt, a kétkapus játékra fektetjük a hangsúlyt. Készülünk a keddi kassai mérkőzésünkre. Vasárnap pihenőt tartunk. Hétfőn kora délután ismét a műfüves pályán gyakorolunk. Kedden reggeli után indulunk Kassára, ahol délután kettőkor lesz az idei első mérkőzésünk.
A kassai meccsünkkel kapcsolatos hír, hogy a keddi ellenfelünkkel Nyíregyházán is megmérkőzünk. Ugyanis megváltozott a február 6-i program, nem a Terebes csapatát, hanem a MFK Kosicet láthatjuk a Szpari ellen a műfüves pályán a stadionban.
- Csütörtökön és pénteken két csoportra oszlik a játékoskeret. Most kerítünk sort a Soproni Liga licencszabályzatában a játékosok számára előírt orvosi vizsgálatokra. A játékoskeret két részre oszlik, csütörtökön az egyik csoport utazik a fővárosba az orvosi vizsgálatra, pénteken a másik. Az itthon maradók sem tétlenkedhetnek, nekik edzést vezénylünk.
Holnap a – tervektől eltérően- délelőtt a Bujtosi Szabadidőcsarnokban edzünk, délután Kabaláson a futásé lesz a főszerep. Pénteken annyiban változik a műsor, hogy a keret másik fele marad itthon, és délelőtt a műfüves pályán gyakorlunk, majd velük is Kabalásra megyünk délután.
Szombaton délelőtt együtt edz az egész keret. Ekkor először a felkészülés alatt, a kétkapus játékra fektetjük a hangsúlyt. Készülünk a keddi kassai mérkőzésünkre. Vasárnap pihenőt tartunk. Hétfőn kora délután ismét a műfüves pályán gyakorolunk. Kedden reggeli után indulunk Kassára, ahol délután kettőkor lesz az idei első mérkőzésünk.
A kassai meccsünkkel kapcsolatos hír, hogy a keddi ellenfelünkkel Nyíregyházán is megmérkőzünk. Ugyanis megváltozott a február 6-i program, nem a Terebes csapatát, hanem a MFK Kosicet láthatjuk a Szpari ellen a műfüves pályán a stadionban.