Összefogásra van szükség!
- Nem értem kinek az érdeke a szurkolóinkat álhírekkel félrevezetni? Egy célért dolgozunk, összefogásra van szükség- mondta Révész Attila.
A szombati Újpest elleni mérkőzés óta internetes fórumunkon néhányan álhírekkel traktálták szurkolóinkat. Az álhírek szerint a klubmenedzser Lippai Ákossal és Bagoly Gáborral összeveszett. A felvetésekre Révész Attila válaszol.
- Nagyon sajnálom, hogy ilyen álhírek gyártásával foglalkoznak egyesek, akik nevüket sem vállalják. A csapatnak, a szurkolóknak is összefogásra van szüksége. Azért lepett meg az internetes fórumon megindult akció, mert a mérkőzés után a közönség megtapsolta a játékosainkat. A vereség ellenére értékelték a csapat küzdőszellemét. A korábbi meccseken is hasonlóan buzdították, éltették a játékosokat. Ebből arra következtettünk, hogy a szurkolóink a három vereség ellenére mellettünk vannak. Ez a támogatás a közönség részéről hazai pályán nagyon sokat ér, akár pontokat is jelenthet. Játékosaink eddig minden hazai meccs után ugyanezt mondták el: nagyon jól esik nekik a buzdítás. Nem értem kinek az érdeke ennek a hangulatnak a rombolása. Arra kérem a szurkolóinkat, hogy együtt-összefogva lépjünk fel az ilyen akciók ellen.
Az elmúlt két hónapban minden kérdésről nyíltan és őszintén beszéltem. A korábbi szokásoktól eltérő, nyilt szellemet, pont mi kezdeményeztük. Talán a csapat történetében először, egy mérkőzés után beszéltem arról, hogy a nem megfelelő hozzáállás miatt megbüntettük a játékosokat. Azt is elmondtam, amikor két focistra vétett a házirendünk ellen.
Ráadásul én egyetlen játékos sorsáról sem dönthetek ilyen kérdésekben. A klubnak van egy fegyelmi bizottsága, amelynek én csak az egyik tagja vagyok, a szakmát képviselve.
Az a legrosszabb ilyen esetekben, hogy nekem kell cáfolni internetes fórumon, név nélkül megjelenő kijelentéseket, amiknek nincs valóság alapja.
Ha szurkolóink úgy gondolják, hogy szakmai vagy a csapatot érintő kérdésekről beszélgetni akarnak velem, én állok elébe. Akár rendszeresen is szervezhetünk ilyen fórumot. Szemtől-szembe szívesen vállalom a párbeszédet a szurkolóinkkal, úgy gondolom ez hozzátartozik a munkánkhoz, és a csapat érdekeit szolgálja. A foci, a csapatunk a szurkolóinkért van.
Ami a tényeket illeti: Lippai Ákos már pénteken panaszkodott a combizom fájdalomra. Dr. Nagy Attila még az edzés után megvizsgálta, és ő is jelezte, hogy húzódása van Ákosnak valószinüleg a terhelés miatt. Szombaton délben a mérkőzés előtt már mindketten ott voltunk a stadionban. Lippai próba futások, mozgások után elmondta, hogy továbbra is érzi a húzódást. Akkor döntöttünk úgy, hogy nem szerepel a délutáni meccsen. Bagoly Gáborral sem vesztem össze. Előfordul, hogy a mérkőzések közben vagy után indulatosan fogalmazom meg a kritikámat, de ez minden öltözőben így van.
Nem tudom kinek érdeke ebből álhírt gyártani?
Hozzá kell tennem, hogy ma már Lippai Ákos is keresett, hogy megkérdezze mi igaz a fórumon irtakból.
Úgy látom valaki a csapat közelében a tények elferdítésével, zavarkeltéssel van elfoglalva. Ez nem segíti, sokkal inkább akadályozza a munkánkat.
- Nagyon sajnálom, hogy ilyen álhírek gyártásával foglalkoznak egyesek, akik nevüket sem vállalják. A csapatnak, a szurkolóknak is összefogásra van szüksége. Azért lepett meg az internetes fórumon megindult akció, mert a mérkőzés után a közönség megtapsolta a játékosainkat. A vereség ellenére értékelték a csapat küzdőszellemét. A korábbi meccseken is hasonlóan buzdították, éltették a játékosokat. Ebből arra következtettünk, hogy a szurkolóink a három vereség ellenére mellettünk vannak. Ez a támogatás a közönség részéről hazai pályán nagyon sokat ér, akár pontokat is jelenthet. Játékosaink eddig minden hazai meccs után ugyanezt mondták el: nagyon jól esik nekik a buzdítás. Nem értem kinek az érdeke ennek a hangulatnak a rombolása. Arra kérem a szurkolóinkat, hogy együtt-összefogva lépjünk fel az ilyen akciók ellen.
Az elmúlt két hónapban minden kérdésről nyíltan és őszintén beszéltem. A korábbi szokásoktól eltérő, nyilt szellemet, pont mi kezdeményeztük. Talán a csapat történetében először, egy mérkőzés után beszéltem arról, hogy a nem megfelelő hozzáállás miatt megbüntettük a játékosokat. Azt is elmondtam, amikor két focistra vétett a házirendünk ellen.
Ráadásul én egyetlen játékos sorsáról sem dönthetek ilyen kérdésekben. A klubnak van egy fegyelmi bizottsága, amelynek én csak az egyik tagja vagyok, a szakmát képviselve.
Az a legrosszabb ilyen esetekben, hogy nekem kell cáfolni internetes fórumon, név nélkül megjelenő kijelentéseket, amiknek nincs valóság alapja.
Ha szurkolóink úgy gondolják, hogy szakmai vagy a csapatot érintő kérdésekről beszélgetni akarnak velem, én állok elébe. Akár rendszeresen is szervezhetünk ilyen fórumot. Szemtől-szembe szívesen vállalom a párbeszédet a szurkolóinkkal, úgy gondolom ez hozzátartozik a munkánkhoz, és a csapat érdekeit szolgálja. A foci, a csapatunk a szurkolóinkért van.
Ami a tényeket illeti: Lippai Ákos már pénteken panaszkodott a combizom fájdalomra. Dr. Nagy Attila még az edzés után megvizsgálta, és ő is jelezte, hogy húzódása van Ákosnak valószinüleg a terhelés miatt. Szombaton délben a mérkőzés előtt már mindketten ott voltunk a stadionban. Lippai próba futások, mozgások után elmondta, hogy továbbra is érzi a húzódást. Akkor döntöttünk úgy, hogy nem szerepel a délutáni meccsen. Bagoly Gáborral sem vesztem össze. Előfordul, hogy a mérkőzések közben vagy után indulatosan fogalmazom meg a kritikámat, de ez minden öltözőben így van.
Nem tudom kinek érdeke ebből álhírt gyártani?
Hozzá kell tennem, hogy ma már Lippai Ákos is keresett, hogy megkérdezze mi igaz a fórumon irtakból.
Úgy látom valaki a csapat közelében a tények elferdítésével, zavarkeltéssel van elfoglalva. Ez nem segíti, sokkal inkább akadályozza a munkánkat.