Összefognak a szparisták
Ma délután a diákolimpia rendezvényei miatt, öt órakor kezdődik az edzés, utána a szurkolói csoportokkal közös vacsorát rendez a klub.
Csütörtök délután a Szpari edzése öt órakor kezdődik. A diákolimpia rendezvényei miatt a jövő héten is többször későbbi időpontban edzenek a játékosaink.
A mai délutáni edzésre a csapatunk szurkolói is várhatóan nagy számban kilátogatnak a stadionba.
Az edzés, után a szurkolói csoportokkal közös vacsorát rendez a klub, melyre minden szparistát szívesen látunk.
A korai esti rendezvény célja, hogy szurkolói csoportjaink, szurkolóink közösen demonstráljanak a kedvenc csapatunk és klubunk mellett.
Mint ismert az MLSZ Fegyelmi Bizottsága kedden újabb súlyos büntetéssel sújtotta csapatunkat. A klubvezetése továbbra is úgy tapasztalja, hogy a labdarúgó szövetség illetékesei különös szigorral hoznak döntéseket a Szpariról. Különösen meglepő ez, ha más hasonló esetekkel összevetjük a büntetések súlyát.
Ebben a helyzetben fontos, hogy összefogjanak a szparisták, és bizonyítsuk kiállásunkat kedvenc csapatunk mellett. Ezt felismerve a szurkolói csoportjaink együtt, összefogásukat is demonstrálva, érkeznek a csapat mai edzésére.
Az edzést a stadionban közös vacsora követi, melyen a szurkolók, a játékosok, a szakvezetés és a klubvezetése is képviselteti magát.
A vacsorát klubunk főrendezője Papp János készíti, a szurkolók és játékosok közt is népszerű „Csoszi” a Szpari egyik kiváló főszakácsa.
A mai délutáni edzésre a csapatunk szurkolói is várhatóan nagy számban kilátogatnak a stadionba.
Az edzés, után a szurkolói csoportokkal közös vacsorát rendez a klub, melyre minden szparistát szívesen látunk.
A korai esti rendezvény célja, hogy szurkolói csoportjaink, szurkolóink közösen demonstráljanak a kedvenc csapatunk és klubunk mellett.
Mint ismert az MLSZ Fegyelmi Bizottsága kedden újabb súlyos büntetéssel sújtotta csapatunkat. A klubvezetése továbbra is úgy tapasztalja, hogy a labdarúgó szövetség illetékesei különös szigorral hoznak döntéseket a Szpariról. Különösen meglepő ez, ha más hasonló esetekkel összevetjük a büntetések súlyát.
Ebben a helyzetben fontos, hogy összefogjanak a szparisták, és bizonyítsuk kiállásunkat kedvenc csapatunk mellett. Ezt felismerve a szurkolói csoportjaink együtt, összefogásukat is demonstrálva, érkeznek a csapat mai edzésére.
Az edzést a stadionban közös vacsora követi, melyen a szurkolók, a játékosok, a szakvezetés és a klubvezetése is képviselteti magát.
A vacsorát klubunk főrendezője Papp János készíti, a szurkolók és játékosok közt is népszerű „Csoszi” a Szpari egyik kiváló főszakácsa.