Ősszel a Szparival ismét NB I-ben szeretne szerepelni Madar Csaba
A Nyíregyháza Spartacus legújabb szerzeményét, Madar Csabát a tegnap délutáni Szpari edzés után szólaltattuk meg. A háromszoros válogatott játékos készségesen válaszolt kérdéseinkre.
- Hány éves szerződést kötöttél a Szparival?
Hosszabb távra – minden bizonnyal 2009. december 30-ig - sikerült megegyeznem a Nyíregyháza Spartacus vezetőivel.
- Mit vársz a nyíregyházi pályafutásodtól?
Mindenféleképpen több játéklehetőséget szeretnék kapni, mint az utóbbi időben Debrecenben. Azért is jöttem ide, mert tudom, hogy komoly célokért kell itt küzdeni, és szeretnék ősszel – nyíregyházi színekben - ismét az NB I-ben játszani.
- Hogyan élted át mostani mellőzési időszakodat, Debrecenben?
Nehéz időszak volt az elmúlt fél év, de csak saját magamat okolhatom azért, hogy ez így alakult.
- Milyen híreket hallottál a Szpariról. Milyennek látod mostani csapatodat?
Nagyon egységes, jó csapatnak tartom a Nyíregyházát. Ugyan nem ismerem az NB II mezőnyét, de véleményem szerint van realitás abban, hogy az élen végezzünk a tavasz végén. Reményeim szerint nyáron már az elsőosztályú bajnokságra készülhetünk.
- Nektek rutinos játékosoknak, mekkora terhet jelenthet az, hogy a mérkőzéseken, nagyobb teher is hárulhat rátok bizonyos szituációkban? (Gondolok itt például, a csapat holtponton való átlendítésre.)
Ez egyáltalán nem teher. Ez a feladataink közé tartozik. Azért jöttünk ide, Bagoly Gabival is egyetemben, hogy legyen egy meghatározó irányvonal a pályán, akik meg tudnak oldani olyan szituációkat, amivel sikerülhet az esetleges holtponton átlendíteni a csapatot. Úgy gondolom, hogy nekünk rutinos játékosoknak ez is a feladatunk.
- Ma kapcsolódtál be nálunk az edzésbe. Nincsen semmilyen fizikai lemaradásod a többiekhez képest?
Egyáltalán nincsen. Eddig folyamatosan edzettem Debrecenben, így semmilyen lemaradásom sincsen. Reményeim szerint, már a holnapi edzőmérkőzésen bemutatkozhatok új csapatomban.
Hosszabb távra – minden bizonnyal 2009. december 30-ig - sikerült megegyeznem a Nyíregyháza Spartacus vezetőivel.
- Mit vársz a nyíregyházi pályafutásodtól?
Mindenféleképpen több játéklehetőséget szeretnék kapni, mint az utóbbi időben Debrecenben. Azért is jöttem ide, mert tudom, hogy komoly célokért kell itt küzdeni, és szeretnék ősszel – nyíregyházi színekben - ismét az NB I-ben játszani.
- Hogyan élted át mostani mellőzési időszakodat, Debrecenben?
Nehéz időszak volt az elmúlt fél év, de csak saját magamat okolhatom azért, hogy ez így alakult.
- Milyen híreket hallottál a Szpariról. Milyennek látod mostani csapatodat?
Nagyon egységes, jó csapatnak tartom a Nyíregyházát. Ugyan nem ismerem az NB II mezőnyét, de véleményem szerint van realitás abban, hogy az élen végezzünk a tavasz végén. Reményeim szerint nyáron már az elsőosztályú bajnokságra készülhetünk.
- Nektek rutinos játékosoknak, mekkora terhet jelenthet az, hogy a mérkőzéseken, nagyobb teher is hárulhat rátok bizonyos szituációkban? (Gondolok itt például, a csapat holtponton való átlendítésre.)
Ez egyáltalán nem teher. Ez a feladataink közé tartozik. Azért jöttünk ide, Bagoly Gabival is egyetemben, hogy legyen egy meghatározó irányvonal a pályán, akik meg tudnak oldani olyan szituációkat, amivel sikerülhet az esetleges holtponton átlendíteni a csapatot. Úgy gondolom, hogy nekünk rutinos játékosoknak ez is a feladatunk.
- Ma kapcsolódtál be nálunk az edzésbe. Nincsen semmilyen fizikai lemaradásod a többiekhez képest?
Egyáltalán nincsen. Eddig folyamatosan edzettem Debrecenben, így semmilyen lemaradásom sincsen. Reményeim szerint, már a holnapi edzőmérkőzésen bemutatkozhatok új csapatomban.