Őszi ,,ezredesek'' -2009.12.27.-
Az őszi bajnoki statisztikai adatok szerint huszonhét játékosunk lépett pályára a tizenöt meccsen.
A legtöbbet játszó játékosunk Vojinovic Drasko lett, a kapus végig pályán volt, ez 1350 percet jelent. Az előző két bajnoki évben egyik játékosunk sem játszott végig egy félszezont.
A játszott percek alapján Homma Kazuo követi Draskot. Ő is mind a tizenöt bajnokin pályára lépett, 1296 percet focizott. Nyolc gólt szerzett és két gólpasszt adott, egy sárgát kapott. Mind a tizenöt meccsen kezdő volt, háromszor cserélték le.
A harmadik helyen az idény közben távozó Kiss Zoltán áll, 1076 percet játszott. Tizenkét meccsen lépett pályára, mindig kezdő volt, nem cserélték le, de egyszer kiállították, így egy meccset nem játszott végig. Két sárgát gyűjtött be.
Miskolczi László mindössze egy perccel marad el Kisstől, ő 1075 percet töltött a pályán. Tizennégy meccsen szerepelt, mindig a kezdőben volt, hatszor cserélték le. Az utolsó találkozóról sárgák miatt hiányzott. Egy gólt szerzett, egy gól passzt adott. Öt sárgát kapott.
Bogdanovic Igor is távozott idény közben, ő 1050 perc játék lehetőséget kapott. Tizenhárom mérkőzésen volt a kezdőben és ötször cserélték le. Egy gólt szerzett, öt gólpasszt adott, egy sárgát kapott.
Lakatos István tizenhárom találkozón 1004 percet töltött a pályán. Tízszer volt a kezdőben és mind a tíz alkalommal végig is játszotta a meccset, három bajnokin csereként állt be. Egy gólpasszt adott, és egyszer sem kapott lapot.