Őszi rangadó Diósgyőrben -2010.09.24.-
DVTK – Nyíregyháza Spartacus FC
NB II. Keleti csoport, 7. forduló
Szeptember 25. szombat, 16:00
DVTK stadion, Miskolc, Andrássy u. 61. (térkép)
Jegyet a helyszínen, a vendégpénztárnál lehet kapni. 900 Ft
Az autóval érkezőket a miskolci Cora-tól konvolyban vezeti a rendőrség a stadionhoz.
A 12:43-kor vonattal érkezőket busszal viszik a pályára.
Brekk János:
- Két olyan csapat találkozik, akik között eldőlhet a feljutás sorsa. Fontos meccs, de itt is csak három pontot adnak a győzelemért. Ami különösen kiemeltté teszi a mérkőzést, az a két csapat hagyományos rivalizálása. A mérkőzést Diósgyőrben, felfokozott érdeklődés mellett játsszuk majd le. Úgy látom, hogy most a mi játékos keretünk erősebb, és ezt szombaton be is akarjuk bizonyítani. Ha játékosaink azt fogják csinálni ami a feladatuk, és csak a játékra koncentrálnak, akkor ezt a meccset megnyerhetjük. Különösebb taktikázásnak nincs értelme, hisz mindent tudunk egymásról, ismerjük egymás játékát, csapatszerkezetét, a játékosok többsége is ismeri egymást. Ha a megszokott támadójátékunkat fogjuk játszani, akkor biztosan lesznek helyzeteink, az eredmény attól is függ mennyire tudjuk ezeket kihasználni.
Én arra kértem a játékosokat, hogy a focira koncentráljanak. Ha ezt meg tudják valósítani, akkor ponttal vagy pontokkal fogunk hazatérni.
Az elmúlt héten kezdő csapattal elégedett voltam, ezért nem is változtatnék rajta. De kényszerűségből a kapus poszton mindenképpen váltás lesz. Erdélyi Miklós kezd majd a kapuban, a Békéscsaba ellen hatvan percet töltött a pályán, és elégedett voltam a teljesítményével. Andorka Péter a múlt szombati mérkőzés óta egy kisebb sérüléssel bajlódik, így ezen a poszton van még bizonytalanság. Erről a délutáni edzés után fogok dönteni.
Várható kezdő: Erdélyi – Lakatos, Ambrusz, Kovacevic, Bosnjak – Demjén, Abdelali, Zabos, Pákolicz – Andorka, Bajzát
Eltiltott: Vojinovic