Öszi ,,századosok'' -2009.12.29.-
Ezúttal azoknak a játékosoknak a statisztikáját vesszük sorra, akik ezernél kevesebb, de száznál több percig voltak a pályán.
Mint legutóbb írtuk, hatan játszottak ősszel ezer percnél többet a bajnoki meccseinken. Tizennégyen vannak, akik száz percnél többet voltak játékban. A sort Mboussi vezeti.
Mboussi Yves Simplice tizenegy mérkőzésen szerepelt, mindig kezdőként lépett pályára, mivel kétszer kiállították így csak 870 percet focizhatott. A két piros mellett két sárgát gyűjtött.
Zabos Attila tizenkét találkozón kapott lehetőséget, és 861 percet focizott. Tizenegyszer a kezdőben volt, ötször lecserélték, egyszer csereként lépett pályára. Öt sárgát gyűjtött, emiatt a tavaszi rajton nem lehet ott.
Dosso Sindou tizennégyszer volt pályán, és 861 percig. Tízszer volt a kezdőben hatszor lecserélték, négyszer becserélték, két gólt jegyez.
Andorka Péter tizenkét alkalommal szerepelt a csapatban, tizenegyszer kezdőként. Nyolcszor lecserélték. Három gólt szerzett, és három gól passzt adott 856 perc alatt.
Müller Zsolt 651 percet játszott, tíz mérkőzésen, hatszor a kezdőben volt.
Pákolicz Dávid 400 percnyi lehetőséget kapott, ötször kezdett, de lecserelték, ötször becserélték. Két gólt fejelt.
Cornaci Claudio öt meccsen 390 percet focizott, minden alkalommal kezdőként játszott. Egyszer kiállították, egyszer lecserélték.
Nánási Balázs négyszer kapott lehetőséget, 310 percre. Kétszer a kezdőben volt, kétszer becserélték.
Ambrusz Árpád 298 percet teljesített öt találkozón, négyszer kezdőként.
Batizi-Pócsi Balázs 291 perc lehetőséget kapott, kétszer volt kezdő, hatszor csereként lépett pályára.
Varga Krisztián 233 percig szerepelt, öt meccsen, kétszer a kezdőben.
Czanik Károly ötször volt pályán, mindig csereként, és 189 perc lehetőséget kapott.
Stojkov Aco az első két meccset játszotta végig (180 perc).
Minczér Tibor négy meccsen kapott lehetőséget 144 percre, egyszer volt kezdő.