Öt gólt rúgtunk Záhonyban
A Szpari a vasutasnapon Záhonyban 5-0 nyert, az első félidőben két gólt szereztünk. Zecevic nem lesz a Szpari focistája.
Záhonyi VSC – Nyíregyháza Spartacus 0-5 (0-2)
Záhony, 600 néző, vezette: Czene
Nyíregyháza Spartacus:
1. félidő: Erdélyi - Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci - Vukadinovics, Minczér, Lippai, Zabos, Zecevic - Montvai
2. félidő: Máthé - Sipos, Cséke, Szilágyi K., George (Iván, 67.p.) - Szilágyi, Miskolczi, Krajncz, Hegedüs, Madar - Lengyel
Szakmai igazgató: Révész Attila
Gólszerzők: Balogh öngól, Lippai, George, Szilágyi N., Lengyel.
A Szpari már a második percben megszerezte a gólt, Cornaci balról ívelt a kapu elé, az ötösön belül Montvai és a hazai kapus Balogh egyszerre érkeztek a labdára. Balogh kezéből hátrafelé pattant a labda, másodszorra megfogta, de már a gólvonalon túl volt. Lippai egy kipattanó labdát 14 méterről lőtt a kapuba. Játékosaink több veszélyes távoli lövéssel is próbálkoztak, Lippai Ákos egyik löketénél a kapufa mentett. Támadóink több gólhelyzetet is elpuskáztak.
A második félidő George góljával kezdődött, majd Szilágyi Norbi talált be a kapuba. Lengyel szépségdíjas gólt lőtt, a hazai védő az ötösnél Krajncz jobboldali szögletét tovább csúsztatta a partvonal felé, az ötösnél érkező Lengyel Roli oldalról ráfordult a labdára és nagy bombát küldött a hosszú felsőbe.
Révész Attila: - A mérkőzésen azt láttam, ami a felkészülésnek ebben az időszakában várható volt. A héten még elsősorban a játékosok kondicionális felkészítése volt a legfontosabb feladat. Minden játékoson látszott, hogy küzd a csapatba vagy a keretbe kerülésért. A helyzet kihasználásunk nem volt megfelelő, de remélem ha frissebbek lesznek a focistáink, akkor ez is változik. Azért már most sok minden kiderült a játékosokról. Zecevic Nenaddal nem kötünk szerződést. Úgy láttam nincs száz százalékos állapotban, és nekünk most azonnal bevethető focistákra van szükségünk.
Záhony, 600 néző, vezette: Czene
Nyíregyháza Spartacus:
1. félidő: Erdélyi - Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci - Vukadinovics, Minczér, Lippai, Zabos, Zecevic - Montvai
2. félidő: Máthé - Sipos, Cséke, Szilágyi K., George (Iván, 67.p.) - Szilágyi, Miskolczi, Krajncz, Hegedüs, Madar - Lengyel
Szakmai igazgató: Révész Attila
Gólszerzők: Balogh öngól, Lippai, George, Szilágyi N., Lengyel.
A Szpari már a második percben megszerezte a gólt, Cornaci balról ívelt a kapu elé, az ötösön belül Montvai és a hazai kapus Balogh egyszerre érkeztek a labdára. Balogh kezéből hátrafelé pattant a labda, másodszorra megfogta, de már a gólvonalon túl volt. Lippai egy kipattanó labdát 14 méterről lőtt a kapuba. Játékosaink több veszélyes távoli lövéssel is próbálkoztak, Lippai Ákos egyik löketénél a kapufa mentett. Támadóink több gólhelyzetet is elpuskáztak.
A második félidő George góljával kezdődött, majd Szilágyi Norbi talált be a kapuba. Lengyel szépségdíjas gólt lőtt, a hazai védő az ötösnél Krajncz jobboldali szögletét tovább csúsztatta a partvonal felé, az ötösnél érkező Lengyel Roli oldalról ráfordult a labdára és nagy bombát küldött a hosszú felsőbe.
Révész Attila: - A mérkőzésen azt láttam, ami a felkészülésnek ebben az időszakában várható volt. A héten még elsősorban a játékosok kondicionális felkészítése volt a legfontosabb feladat. Minden játékoson látszott, hogy küzd a csapatba vagy a keretbe kerülésért. A helyzet kihasználásunk nem volt megfelelő, de remélem ha frissebbek lesznek a focistáink, akkor ez is változik. Azért már most sok minden kiderült a játékosokról. Zecevic Nenaddal nem kötünk szerződést. Úgy láttam nincs száz százalékos állapotban, és nekünk most azonnal bevethető focistákra van szükségünk.